Battaniye Yıkama Hizmeti

Bursa Bade Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber battaniyelerinizin de yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Kirlerden ve lekelerden arındırılan , tamamen steril hale getirilen battaniyelerinizin hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

  • Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır.
  • Daha sonra yumuşak fırçalarla fırçalanarak yıkanan battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutma bölümümüze alınır.
  • Halı yıkama aşamalarında olduğu gibi yıkama, durulama, santrifüj(sıkma), kurutma ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize tamamen steril edilmiş bir şekilde geri teslim etmekteyiz.

Bursa Bade Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, battaniyelerinizi de sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Battaniye ve yorgan yıkama hizmetine ulaşmak için +90 543 892 68 34 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.