Bade Halı YıkamaBade Halı Yıkama

HAKKIMIZDA

Bade HALI ve KOLTUK YIKAMA

Bade Halı ve Koltuk Yıkama 2002 yılından bu yana müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini ön planda tutarak hizmet vermektedir.  Yenilik ve gelişmenin hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Bade Halı ve Koltuk Yıkama, sektörde “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla hizmetlerini sizlerin memnuniyetinden aldığı güçle devam ettirmektedir.

Çalışanlarımız işe alım süreçlerinde yapılan mülakatlar sonucunda tecrübesi ve işe uygunluğu onaylandıkten sonra işe kabul edilirler ve işi ile ilgili eğitimlerden geçirilirler.  Ayrıca tüm çalışanlarımız yasal kanun ve kurallara uygun şekilde sigortalı olarak çalışmakta ve kendileri için gerekli tüm iş güvenliği önlemleri alınmaktadır.

Bade Halı ve Koltuk Yıkama olarak müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımıza Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudanya ilçelerinde devam etmekteyiz. Başarılarla dolu geçirdiğimiz 15 yıldan sonra 2017 yılında da aynı amaç doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

UZMAN PERSONEL

Temizlik Hizmetlerimiz Konusunda Tecrübeli Personel Tarafından Yapılmaktadır…

KALİTELİ ÜRÜNLER

Temizlik Malzemelerimiz Hijyenik, Kaliteli ve Standartlara Uygundur…

ZAMANINDA HİZMET

Hizmetlerimiz Hızlı, Zamanında ve Sorunsuz Olarak Uygulanmaktadır…

EKONOMİK FİYATLAR

Temizlik Hizmetlerimizi  Sizleri Düşünerek  Uygun Fiyatlarla Sunmaktayız.

Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip makine parkurumuzu olabildiğince  genişleterek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize bade edindik, bugüne kadar bizimle çalışma fırsatı bulamamış olanları da firmamıza davet ediyor, bizimle çalışmaya bekliyoruz…

Bade HALI KOLTUK YIKAMA